Loading…

Deputeti shqiptar në gjendje të rëndë shëndetësore, dërgohet me urgjencë jashtë vendit

  • 29/03/2017 | 23:19

Deputeti shqiptar në gjendje të rëndë shëndetësore, dërgohet me urgjencë jashtë vendit

Deputeti i Parlamenti shqiptar, Gjovalin Kadeli mësohet se është dërguar me urgjencë jashtë vendit për arsye shëndetësore.


“Gazeta Express”, mëson se deputeti i LSI-së, Kadeli ka qenë më herët shtruar për marrjen e mjekimit në Qendrën Spitalore “Nënë Tereza” në Tiranë, por pak më  parë ai dërguar jashtë vendit për një mjekim më të specializuar asi gjendja e tij është rënduar. Edhe pse ende nuk është mësuar rreth sëmundjes së deputetit, pak kohë më parë një tjetër deputet që u kurua jashtë vendit, përkatësisht në Itali, ishte ai i PS-së, Bashkim Fino për të cilin qeveria akordoi edhe një fond të posaçëm.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë