Loading…

Deputetja Deliu tregon pse e lëshoi mbledhjen e Kryesisë së PDK’së

  • 05/05/2017 | 14:04

Deputetja Deliu tregon pse e lëshoi mbledhjen e Kryesisë së PDK’së

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Blerta Deliu- Kodra ka treguar arsyen e braktisjës së mbledhjes së Kryesisë së PDK-së.


Ajo ka thënë se këtë e ka bërë pasi ka pasur më parë të paracaktuar një takim me strukturat e degës së partisë në Skenderaj.

Sqarim!

Po e shoh se disa medie paskan raportuar qe e kam lëshuar mbledhjen e kryesisë së Partisë.

Dua te sqarohem se kjo nuk qëndron, dhe se mbledhja e Kryesisë së Partisë është duke vazhduar. Bashke me kolegun Abdyl Ymeri vazhduam ne takime me struktura te Deges në Skënderaj të cilat janë paraparë të mbahen prej ores 14 deri 18:00 në katër nendegë. Për korrektësi e keni edhe agjendën e takimeve.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë