Loading…

Deputetja Duda Balje mburret me Policinë e Kosovës (Foto)

  • 15/01/2017 | 00:21

Deputetja Duda Balje mburret me Policinë e Kosovës (Foto)

Deputetja boshnjake e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje ka përgëzuar vendimin e shtetit të Kosovës për dërgimin e Njësisë Speciale të Kosovës në Veri dhe ndalimin e hyrjes së trenit serb atje.

Sipas deputetes boshnjake Kosova po bëhet arrë e fortë.

Më poshtë keni postimin e plotë të deputetes:

duda

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë