Loading…

Deputetja e NISMA: Vetëvendosje e porositi sondazhin (Video)

  • 21/03/2017 | 23:27

Deputetja e NISMA: Vetëvendosje e porositi sondazhin (Video)

Deputetja e Nisma për Kosovën, Valdete Bajrami, ka reaguar ndaj sondazhit të Lëvizjes Vetëvendosje, i cili Nismën e radhit në vendin e gjashtë me vetëm 3 për qind të përkrahjes elektorale.


Ajo në emisionin “Fakt Plus”, ka thënë se ky sondazh është i porositur nga Vetëvendosje dhe se Nisma ka shënuar rritje e që parashihet të rrisë numrin në 10 deputetë.

Deputetja Bajrami ndër tjerash ia ka përmendur Lëvizjes Vetëvendosje zgjedhjet e fundit lokale në Drenas, ku Nisma shkoi në balotazh.

Ajo tha se në këto zgjedhje Vetëvendosje nuk ka pasur as zyrë në Drenas, e as kandidat për kryetar.\

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë