Loading…

Deputetja e PDK’së merr urim të veçantë për Kurban Bajram

  • 02/08/2020 | 09:37

Deputetja e PDK’së merr urim të veçantë për Kurban Bajram

Deputetja e Partisë Demokratike e Kosovës Besa Ismaili, ka treguar se ka pranuar një urim të veçantë me rastin e festës së Kurban Bajramit.


Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Besa Ismaili, ka marrë një mesazh të veçantë për Kurban Bajram nga motra Smila.

Ismaili e ka paraqitur këtë në profilin e saj zyrtar në rrjetin social Facebook nëpërmjet një audio mesazhi, duke treguar se toleranca fetare në Kosovë është shumë e madhe.

Postimi i plotë i Ismailit, pa ndërhyrje:

“Urimi më i bukur i Bajramit Një audio mesazh nga motra Smila. (*fotoja e përpunuar nga viti i kaluar.) #Bashkëjetesa #bashkëndjesia #dialogu #toleranca #respekti #ndërfetare #Kosova.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë