Loading…
Deputetja e PDK’së: Pse po vendoset flamuri natën, a kemi shtet apo jo?
  • 13/02/2018 | 20:50

Deputetja e PDK’së: Pse po vendoset flamuri natën, a kemi shtet apo jo?

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu, ka reaguar në lidhje me vendosjen e flamurit shtetëror në hyrje të Prishtinës.

Musliu ka përmes llogarisë së saj në Facebook ka pyetur se përse flamuri i Kosovës po vendosët nëpër terr.

“Pse Flamuri i Kosovës po vendoset nëpër terr? Nga kush po frikoheni? Kemi apo nuk kemi Shtet?”, ka shkruar Musliu.

Vendimin për zëvendësimin e flamurit e ka marrë Kryeministri Haradinaj.

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 23:35
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë