Loading…

Deputetja e ‘popullit të varfër’ mban maskën 120 euro

  • 03/04/2021 | 20:26

Deputetja e ‘popullit të varfër’ mban maskën 120 euro

Shefja e Grupit Parlamentar të VV’së, Mimoza Kusari-Lila, mbrëmë dhe sonte ishte shumë aktive sa i përket rolit të saj që tashmë ka brenda Lëvizjes Vetëvendosje, por ajo çfarë ka rënë në sy gjatë konferencave për shtyp ishte maska që mbante e që çmimi i saj është goxha i lartë, shkruan Gazeta Metro.


Mimoza Kusari-Lila, e cila mban postin e shefes së Grupit Parlamentar të VV’së, ka qenë mjaftë aktive këto ditë, ndërsa ajo çfarë ka rënë në sy është maska e brendit “Burberry” që mbante deputetja Kusari.

Çmimi i maskës që mbante Kusari- Lila, është hiq më pak se 120 euro.

Me një kërkim të thjeshtë në internet mund ta gjeni çmimin e kësaj maske, e cila mban firmën e brendit të njohur të “Burberry”, e siç mund ta shikoni në foto çmim i saj është jo më pak se 120 euro./gaazetametro.net

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë