Deputetja e ‘popullit të varfër’ mban maskën 120 euro

Shefja e Grupit Parlamentar të VV’së, Mimoza Kusari-Lila, mbrëmë dhe sonte ishte shumë aktive sa i përket rolit të saj që tashmë ka brenda Lëvizjes Vetëvendosje, por ajo çfarë ka rënë në sy gjatë konferencave për shtyp ishte maska që mbante e që çmimi i saj është goxha i lartë, shkruan Gazeta Metro. Mimoza Kusari-Lila, e … Vazhdoni me leximin e Deputetja e ‘popullit të varfër’ mban maskën 120 euro