Loading…

Deputetja e Vetëvendosjes i reagon Veselit: Këshilltarët tu paguhen më shumë se deputetët

  • 28/03/2017 | 16:16

Deputetja e Vetëvendosjes i reagon Veselit: Këshilltarët tu paguhen më shumë se deputetët

Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli ka kundërshtuar idenë e disa deputetëve për rritje të pagave. E një deklaratë të tillë deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje,  Shqipe Pantina e sheh si diçka që tregon paditurinë e kreut të PDK’së.


“Kadri Veseli me deklaratën e tij se nuk do të lejoj rritjen e pagave të deputetëve jo vetëm që është treguar i paditur, por edhe krejtësisht jo parimor”, shkruan Pantina, përcjell gazetametero.net

Ajo ka shtuar se as paraja e as pushteti nuk kanë për ta bërë të ditur kurrë as Veselin e as 17 këshilltarët e tij, siç ajo shprehet. /gazetametro.net

Publikimi i plotë i Pantinës:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë