Loading…

Deputetja e VV’së pozon me këmbë të hapura, shkruan një thënie të lashtë shqipe

  • 11/06/2021 | 08:09

Deputetja e VV’së pozon me këmbë të hapura, shkruan një thënie të lashtë shqipe

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi po vazhdon të pozojë si aktore në faqen e saj të Instagramit.


Aktorja vazhdimisht përfolët nëpër media, sidomos pas lidhjes së saj me futbollistin nga Afrika, Keith Groeneveld.

Në fotot e fundit, deputetja dhe aktorja Adriana Matoshi është mbi një tavolinë derisa ka hapur këmbët. E këtyre fotove ajo ia ka shtuar një thënie të lashtë të shqiptarëve.

“Hyp se t’vrava,zbrit se t’vrava! Kjo thënie e lashtë popullore!”, ka shkruar Adriana.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë