Loading…

Deputetja Matoshi bashkë me aktoren Demiri e shijojnë Egjiptin

  • 29/05/2023 | 15:22

Deputetja Matoshi bashkë me aktoren Demiri e shijojnë Egjiptin

Deputetja dhe aktoret Ardiana Matoshi dhe kolegia e saj Arjola Demiri, përmes një postimi në rrjetet sociale,se po shijojnë pushimet në Egjipt, shkruan Gazeta Metro.


Marrëdhëniet mes deputetit Matoshi dhe aktores Demiri janë mjaft të mira, kjo shpjegohet edhe me shkrimin e Demirit në foton e fundit që kanë postuar së bashku, ku e cilësoi deputeten si mike të ngushtë.

Nga foto ato duket se po e shijojnë kohën që po kalojnë bashkë.

“EDHE JEMI ZENE KETO DITE PER MOS PERPUTHJE KARAKTERESH 🤣
JO PLAZH JO PISHINE , JO XHIROJME TANI JO PASTAJ , JO RESTORANT ITALIAN , JO JAPONEZ HEHEE PO FOTOT BASHKE I KEMI FLAKE (per cfare ziheni ju me shoqen e ngushte?)”, ka shkruar Demiri në instagram./gazetametro.net

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arjola Demiri (@arjolademiri)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë