Loading…

Deputetja serbe: Vucic i dha të gjitha Kosovës

  • 02/02/2017 | 11:33

Deputetja serbe: Vucic i dha të gjitha Kosovës

Deputetja në Kuvendin e Serbisë dhe ish kryetarja e DSS Sandra Raskovic –Ivic thotë se Aleksandar Vucic në Bruksel i përmbushi gati të gjitha kërkesat e Kosovës dhe nuk siguroi asgjë për Serbinë, përcjell gazetametro.net.

“Në bisedimet e Brukselit Kosova fitoi kodin telefonik, zgjërim të juridiksionit, ekipin olimpik… ndërsa Serbia fitoi vet-anulim, dhe Vucic një falënderim”, ka thënë ajo.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë