Loading…

Derbi i Madoninës: Zbulohen formacionet zyrtare, Conte me lëvizje befasuese

  • 17/10/2020 | 17:21

Derbi i Madoninës: Zbulohen formacionet zyrtare, Conte me lëvizje befasuese

Kampionati italian, Serie-A, sonte, me fillim nga ora 18:00, sjell derbin më të madh lokal, ndërmjet Interit dhe Milanit i cili zhvillohet në “Giuseppe Meazza”


Të dy skuadrat vijnë nga rezultatet pozitive të javëve të para dhe sonte kërkojnë fitore përballë njëri-tjetrit, raporton KosovaPress.

Këto janë formacionet zyrtare.

Inter: Handanovic; D’Ambrosio, De Vrij, Kolarov; Hakimi, Barella, Brozovic,Vidal, Darmian; Lukaku, Lautaro.

Milan: (4-2-3-1): Donnarumma; Calabria, Kjaer, Romagnoli, Hernandez; Kessié, Bennacer; Saelemaekers, Calhanoglu, Leao; Ibrahimovic

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë