Loading…
Derbi i takon Interit, Donnarumma i fal tre pikë zikaltërve |VIDEO
  • 21/10/2018 | 22:57

Derbi i takon Interit, Donnarumma i fal tre pikë zikaltërve |VIDEO

Inter ka fituar në minutën e 92-të të ndeshjes falë golit të Icardit.


Ishte gabimi trashanik i Gigi Donnarumma-s që i dha fitoren zikaltërve pak përpara fundit, njofton gazetametro.net.

Inter dominoi ndeshjen dhe në fund, megjithëse falë një dhurate bujare të portierit Kuqezi, arriti ë merrte një fitore të merituar 1-0 në San Siro.

Ishte Inter ekipi që kontrolloi ndeshjen që nga minuta e parë, me Milan që qëndron i tërhequr dhe pa iniciativë në sulm.

Inter triumfon në fund, dhe me golin e sotëm, ka bërë 7 nga 13 golat e fundit në dhjetë minutat e fundit të ndeshjes./gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 22/03/2019 | 23:46
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë