Loading…

Dërgohet në spital i plagosuri në Klinë: Arrestohet i dyshuari

  • 16/06/2021 | 22:47

Dërgohet në spital i plagosuri në Klinë: Arrestohet i dyshuari

Policia e Kosovës e ka konfirmuar plagosjen e një personi në qytetin e Klinës.


Viktima është dërguar për trajtim mjekësor në Spitalin e Pejës, ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Pejës, Driton Rugova.

Kurse i dyshuari është arrestuar nga Policia e Kosovës.

“Sot rreth orës 21:00 në rrugën “Abedin Rexha” në Klinë ka ndodhur një plagosje me armë zjarri. Viktima me autoambulacë është dërguar për tretman në Spitalin e Pejës për trajtim mjekësor ndërsa i dyshuari është arrestuar nga Policia e Kosovës”, tha Rugova.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë