Loading…

Dërgohet pa shenja jete një 50-vjeçar në spitalin e Gjilanit, në shtëpinë e tij gjenden njolla gjaku

  • 06/08/2022 | 17:04

Dërgohet pa shenja jete një 50-vjeçar në spitalin e Gjilanit, në shtëpinë e tij gjenden njolla gjaku

Një person i moshës 50-vjeçare është dërguar pa shenja jete në Spitalin rajonal të Gjilanit, në orët e para të së shtunës. I ndjeri dyshohet se vdiq në shtëpinë e tij, në rrugën “Hoxhë Jonuzi” në Viti dhe më pas u transferua në spital, por fatkeqësisht i vdekur. Siç mëson Sinjali, dyshimet e para janë se bëhet fjalë për vdekje të dyshimtë.


Burime nga spitali kanë bërë me dije se posa Policia mori informacionin, njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes, ku në shtëpinë e viktimës janë gjetur njolla gjaku.

Kjo ka bërë që njësiti i Forenzikës të aktivizohet dhe të bëjë ekzaminimin e vendit ku vdiq 50-vjeçari, në mënyrë që zbardhen rrethanat e ngjarjes.

Pasi janë kryer veprimet e nevojshme, në lidhje me këtë rast kanë dëshmuar familjarët e të ndjerit, të cilët kanë deklaruar se viktima ka pasur disa probleme shëndetësore dhe dyshojnë se ky mund të jetë shkaku.

Megjithatë, gazeta mëson se lidhur me vdekjen e tij është vënë në dijeni edhe Prokuroria e Gjilanit dhe se shpejti pritet të ndërmerren veprime tjera.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë