Loading…
Derisa gazetarja po intervistonte dikë LIVE, një person prapa saj bie në ujë |VIDEO
  • 14/06/2018 | 13:44

Derisa gazetarja po intervistonte dikë LIVE, një person prapa saj bie në ujë |VIDEO

Një gjë jo e zakonshme ka ndodhur gjatë një intervistimi të drejtpërdrejt në programin e mëngjesit në BBC.


Derisa njëra nga gazetaret po bisedonte me një fotograf prara liqenit Windrush, një burrë afër tyre bie në ujë.

Sipas informacioneve thuhet se burrin në fjlë e shtyu dikush nga prapa. Ndërkohë këto pamje u shikuan miliona herë./Gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 20/05/2019 | 23:38
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë