Loading…
Derisa gruaja kërkon divorcin, burri e shtyp me makinë atë |VIDEO
  • 06/06/2018 | 16:48

Derisa gruaja kërkon divorcin, burri e shtyp me makinë atë |VIDEO

Një grua ka shpëtuar vetëm për pak nga vdekja tragjike, pasi burri i saj tentoi ta shtypë me makinë.

Gjithçka nisi pasi ajo kërkoi divorcin, ndërsa burri i nervozuar i dha gaz makinës për ta shtypur, por për fat të mirë nuk ia arriti dot.

Incidenti tronditës u kap në kamerat e rrugës në qytetin e Khabarovsk, Rusi.

Çifti ka qenë duke debatuar brenda makinës kur gjërat filluan të nxeheshin. Gruaja i tha burrit se donte divorcin përpara se të dilte nga makina.

Por ai, i zemëruar, tenton ta shtypë. Burri i jep makinës në drejtim të gruas duke e hedhur në tokë dhe më pas përplaset në trotuar e pemë.

Gruaja, pavarësisht goditjes, arrin të ngrihet në këmbë por duket qartë se ka dhimbje të forta.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë