Loading…
Derisa këngëtari përformon, skena fillon të digjet |FOTO
  • 11/07/2018 | 16:03

Derisa këngëtari përformon, skena fillon të digjet |FOTO

Këngëtari Bruno Mars është dashur t’a ndërprejë koncertin pasi që skena ku po përformonte në Glasgow mori flakë, transmeton gazetametro.net


Fituesi i çmimit Grammy po përformonte në Glasgow Green kur pajisjet teknike që krijojnë efekte të zjarrit morën flakë me të vërtetë dhe u detyrua të largohet nga aty që të pauzojë derisa situata të vihej nën kontroll.

 

Pasi që flakët filluan të shuhen dhe pajisjet u rregulluan çdo gjë vazhdoi në normalitet dhe nuk kishte nëvojë për polici apo zjarrfiks.

Sapo u kthye prapë në skenë Bruno filloi duke kënduar: “ E dogjëm skenën me të vertetë këtu ne Glasgow”.

Pas kësaj këngëtari përformoi edhe shumë hite të tjera si Grenade, Just the Way You Are dhe Uptown Funk.

Për momentin ai është në turne rreth botës dhe në ditët në vazhdom do të përformojë në Dublin dhe në Festivalin veror britanez në Londër. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë