Loading…

Deshi t’i bëj të dashurës një propozim pranë ujëvarës, por ndodh diçka që s’pritej

  • 16/05/2017 | 17:19

Deshi t’i bëj të dashurës një propozim pranë ujëvarës, por ndodh diçka që s’pritej

Shumëherë organizmiet e ndryshme për shumë ngjarje dështojnë, pavarësisht nga se sa gjatë e ke menduar.


Nganjëherë diçka shumë e thjeshtë dhe spontane ashtu si mund të bëj një moment të paharrueshëm, si propozimi për martesë, mund të dështoi dhe ju të mos arrini ta realizoni planin tuaj, transmeton Gazeta Metro

Një rast i tillë i ka ndodhur edhe burrit në videon e mëposhtme i cili duke dashur ta bë të paharrueshëm propozimin për martesë të së dashurës së tij, i ka rrëshqitur unaza nga dora dhe ka rënë në ujë.

https://www.youtube.com/watch?v=E36hP7jCxKY

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë