Loading…

Dëshira për të udhëtuar: Kompania ajrore tajvaneze ofron fluturime pa destinacion

  • 05/08/2020 | 10:53

Dëshira për të udhëtuar: Kompania ajrore tajvaneze ofron fluturime pa destinacion

Për të gjithë ata që nuk rrinë dot pa udhëtuar, “Eva Air”, një kompani ajrore tajvaneze, mundëson fluturim pa destinacion. Udhëtimi është parashikuar të kryhet në datën 8 gusht.


Pasagjerët do të presin biletat, do të kryejnë të gjitha procedurat e udhëtimit, por nuk do të shkojnë gjëkundi. Avioni do të ngrihet nga aeroporti i Taipeit, do të lëviz në ajër për tre orë dhe do të rikthehet në pikën nga u nis.

Nëse moti do të jetë i kthjellët pasagjerët do të mund të shohin disa nga atraksionet kryesore turistike të Tajvanit, ndërsa fluturojnë në avionin “Hello Kitty Dream”.

Drejtuesit e kompanisë thonë se e organizojnë këtë udhëtim për të qenë gjithmonë pranë dëshirave të klientëve.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë