Loading…

Dëshmitarët të shokuar: UFO që lëshojnë dritë mbi qiellin e Kolumbisë?

  • 10/07/2020 | 21:37

Dëshmitarët të shokuar: UFO që lëshojnë dritë mbi qiellin e Kolumbisë?

Kjo pamje misterioze thuhet se tregon një UFO duke fluturuar qiellin mbi Kolumbi ndërsa dëshmitarët e habitur regjistrojnë në një telefon para se bateria të mbaronte energjinë.


Pamjet e pashpjeguara tregojnë se çfarë thuhet se është një UFO bruz, që qëndron mbi Kolumbi, me teoricienët e konspiracionit që pretendojnë se provat janë “reale”, transmeton lajmi.net.

Klipi misterioz, i regjistruar mbi qytetin Medellín, duket se tregon një dritë blu të varur në horizontin sipër rrugëve të errëta të qytetit.

Duke filmuar incidentin dhe duke qeshur, dëshmitarët dëgjohen duke diskutuar fenomenin në spanjisht ndërsa ata përpiqen të zmadhojnë objektin çuditshëm dhe me ngjyra të ndezura.

Fillimisht e ngarkuar në YouTube nga kanali Histori e Kolumbisë, video është shikuar pothuajse 1.000 herë që kur u nda nga kanali i teorisë së konspiracionit The Hidden Underbelly 2.0.

Ajo ka tërhequr shumë vëmendjen dhe besimtarët pretendojnë se kurrë më parë nuk kanë parë një UFO me drita kaq të bukura.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë