Loading…
Dëshmitë se fotot në rrjete sociale janë gënjeshtra
  • 05/03/2019 | 16:22

Dëshmitë se fotot në rrjete sociale janë gënjeshtra

Njerëzit për tu dokur sa më bukur dhe për të dalë sa më mirë përdorin trike të ndryshme e shpeshherë edhe shumë qesharake, transmeton Gazeta Metro.


Kur bëhet fjalë për foto në rrjete sociale, imagjinata e njerëzve nuk njeh kufi dhe ndonjëherë thjesht nuk e kuptojmë se si vijnë deri të këto ide.

Këto janë disa nga shembujt më befasues e qesharak përreth asaj  se si janë krijuar imazhet për të cilat i kemi shumë zili:

Shpresojmë që ju kemi bërë të qeshni./gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 20/05/2019 | 23:38
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë