Loading…

Dëshpërohet Sara, trafiku në Prishtinë i duket më i keq se në Tiranë

  • 18/01/2022 | 20:38

Dëshpërohet Sara, trafiku në Prishtinë i duket më i keq se në Tiranë

Ish banorja e BBV-së, Sara Berisha pas daljes nga shtëpia ka kaluar pushimin në Kosovë.


Sara bashkë me Dj Pm kanë kaluar pushimin e parë së bashku në Bogë të Kosovës.

Ajo ka qenë aktive ditëve të fundit me postimet e saj në Instagram ku ka ndarë me ndjekësit imazhe nga pushimet.

Pas mbarimit të pushimit Sara ka vazhduar rrugëtimin edhe në Prishtinë.

Por si duket një gjë i ka penguar asaj.

Sipas Sarës trafiku në Prishtinë është më i keq se sa ajo në Tiranë.

Sara ka ndarë një imazh në makinë teksa ka pritur në trafikë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë