Loading…

Dështon përsëri Barcelona, tani vetëm gjashtë pikë larg Realit

  • 10/02/2019 | 23:03

Dështon përsëri Barcelona, tani vetëm gjashtë pikë larg Realit

Barcelona është ndalur edhe nga Athletic Bilbao, duke shënuar barazimin e dytë rresht në La Ligë, e duke lejuar afrimin e Realit në vetëm gjashtë pikë.

Ekipet u ndanë baras pa gola në kuadër të xhiros së 23-të.

Pas 23 ndeshjeve, Barcelona ka 51 pikë të tubuara. Reali është i dyti me 45 pikë, e në pozitën e tretë është Atletico Madrid me 44.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë