Loading…

Nuk mbahet mbledhja e Kryesisë, mungojnë disa anëtarë të saj

  • 20/03/2017 | 11:25

Nuk mbahet mbledhja e Kryesisë, mungojnë disa anëtarë të saj

Mbledhja e Kryesisë së Kuvendit të Kosovës e cila ka pasur të mbahet sot ka dështuar pasi që mungonin disa anëtarët e saj.

Në mbledhje munguan anëtarët e Kryesisë Xhavit Haliti, Aida Dërguti dhe dy anëtarë nga minoritetet.

Në mbledhje ishin vetëm kryetari Kadri Veseli dhe anëtari nga LDK-ja Sabri Hamiti.

Mbledhja e Kryesisë u shty për një ditë tjetër të pacaktuar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë