Loading…
Detektori i rrenave tregon të vërtetën e yllit pornografisë për marrëdhëniet seksuale me Donald Trumpin
  • 21/03/2018 | 23:12

Detektori i rrenave tregon të vërtetën e yllit pornografisë për marrëdhëniet seksuale me Donald Trumpin

Sipas rezultatit të një testi detektor gënjeshtrash, i kryer në vitin 2011, të marra nga CBS News, aktorja pornografike Stormy Daniels ka thënë të vërtetën, kur deklaroi se ka pasur marrëdhënie seksuale pa mbrojtje me Donald Trumpin.


Gjatë marrjes në pyetje, Stephen Clifford, si emri i vërtetë i aktores lexoi, u përgjigj pyetjeve të mëposhtme:

1. A keni pasur marrëdhënie vagjinale-penetruese me Donald Trump gjatë korrikut 2006?

2.A keni pasur marrëdhënie seksuale pa mbrojtje me Donald Trump gjatë korrikut 2006?

3.A ju premtoi Trump për të hyrë në shfaqjen e tij “Shepherd”?

 

Sipas rezultateve të testimit, Daniels iu përgjigj të gjitha pyetjeve me “po”.

Përgjigja për pyetjen e parë është vlerësuar +9 për të vërtetën, përgjigja e dytë +6, ndërsa për përgjigjen e tretë ka marrë një vlerësim +4.

Rezultatet e tilla janë të mjaftueshme për të vlerësuar të gjithë gjyqin si të vërtetë, shkruan Indy100.

Shtëpia e Bardhë mohoi se Donald Trump kishte qenë në kontakt me Stormy Danielsin.

Aktorja në filma për të rritur tani ka paditur presidentin amerikan dhe avokatin e Trumpit, Michael Cohenin, i cili është përpjekur për të arritur një marrëveshje rreth mos publikimit të informacioneve që në lidhje me aferën me kreun aktual të Shtëpisë së Bardhë.

Houston….you have a Stormy!

A post shared by stormydaniels (@thestormydaniels) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë