Loading…

Dhjetëra të lënduar gjatë festimeve, edhe me armë (Video)

  • 01/01/2017 | 20:02

Dhjetëra të lënduar gjatë festimeve, edhe me armë (Video)

Qendra Emergjente e QKUK-së, deri në mesnatë, ka pranuar dhjetëra raste të lëndimeve nga mjetet piroteknike.


Rreth 22 persona kanë kërkuar ndihmë, në mesin e tyre kishte të lënduar edhe me armë zjarri.

Në QKUK kanë thënë se shumica e të lënduarve kanë pësuar nga pakujdesia gjatë ndezjes së fishekzjarreve.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë