Loading…
Dhjetëra Tifozë nga Malta arrijnë në Prishtinë, ata janë vendosur në hotelin Grand
  • 11/10/2018 | 16:06

Dhjetëra Tifozë nga Malta arrijnë në Prishtinë, ata janë vendosur në hotelin Grand

Kombëtarja e Kosovës sot do të zhvillojë ndeshjen e saj të radhës.


Kombëtarja e Kosovës në futboll sot do të zhvillojë ndeshjen e saj të radhës, shkruan gazetametro.net

Siç e dimë, Kosova këtë herë do të luajë kundër Maltës.

Tifozët e kombëtares së Maltës tanimë kanë arritur në Kosovë. Ata kanë arritur në Prishtinë për të përcjellur kombëtaren e tyre që do të luajë sot.

Tifozët e kombëtares së Maltës janë akomuduar në Hotelin Grand, në Prishtinë.

Malta do të luajë kundër Kosovës sot në orën 20:45, në kuadër të Ligës së Kombeve. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë