Loading…

Dhjetëra vetura përfshihen në aksident: 12 persona kërkojnë ndihmë mjekësore

  • 05/08/2020 | 12:00

Dhjetëra vetura përfshihen në aksident: 12 persona kërkojnë ndihmë mjekësore

Në rrugën Ferizaj-Prishtinë, ka ndodhur një aksident zinxhiror, ku janë përfshirë dhjetëra vetura, shkruan Gazeta Metro.


Ka ndodhur një aksident në aksin rrugor Ferizaj-Prishtinë, ku janë përfshirë 15 automjete.

Policia ka bërë të ditur se ka edhe të lënduar. Deri me tani kanë kërkuar ndihmë mjekësore 12 person.

“Me daten 05.08.2020 rreth ores 09:40 ne rrugen Ferizaj – Prishtinë, kanë ndodhur pesë aksidente trafiku me lendime trupore . Në këto aksidente kanë qenë të perfshira 15 automjete. Bazuar në të dhënat fillestare ndihmë mjeksore deri tani kanë kerkuar 12 persona. Me rastet po merren zyrtarët e njësitit të trafikut”, ka thënë zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës Flora Ahmeti../gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 28/09/2020 | 17:13
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë