Loading…

Dhunë familjare në Podujevë

  • 04/01/2017 | 11:25

Dhunë familjare në Podujevë

Policia e Kosovës njofton se ka pranuar një thirrje nga një grua në Podujevë, e cila ka paraqitur si rast se si bashkëshorti ka ushtruar dhunë ndaj saj.

Sulmi ndaj saj kishte ardhë si pasojë e një mosmarrëveshje.

Viktima pas lëndimeve që ka marrë nga rrahja është detyruar që të marrë edhe tretman mjekësorë. Ndërsa sa i përket bashkëshortit nuk është arrestuar.

Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë