Loading…

Dhunohet fizikisht një grua në Prishtinë

  • 30/01/2023 | 13:29

Dhunohet fizikisht një grua në Prishtinë

Në kryeqytet një grua ka njoftuar policinë se kë pësuar dhunë fizike dhe psikike, shkruan Gazeta Metro.


Të dy palët janë intervistuar.

Me vendim të prokurorit të shtetit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“DHUNË NË FAMILJE Prishtinë 29.01.2023 – 00:30. Viktima femër kosovare ka raportuar se i dyshuari mashkull kosovar ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj saj. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftim./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë