Loading…

Dhunoi 13 vjeçaren nga Gjilani, një muaj paraburgim për 18 vjeçarin

  • 04/11/2021 | 11:04

Dhunoi 13 vjeçaren nga Gjilani, një muaj paraburgim për 18 vjeçarin

Gjykata Themelore në Gjilan ka caktuar masën e paraburgimit ndaj 18-vjeçarit Sh. U. , i cili dyshohet se gjatë muajit shtator ka dhunuar një 13-vjeçare.

Lajmin për Express e ka konfirmuar zëdhënësi i Gjykatës Themelore të Gjilanit, Sabit Shkodra.

“Sot në mëngjes është mbajtur seanca për caktimin e masës së paraburgimit prej një muaji”, ka deklaruar Shkodra.

Ndryshe, Gazeta të mërkurën ka raportuar lidhur me rastin e dhunimit të 13-vjeçares nga 18-vjeçari në Gjilan.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë