Loading…

Dhurata Ahmetaj ndan momentin më të mirë në qytetin e Prizrenit

  • 03/12/2022 | 09:00

Dhurata Ahmetaj ndan momentin më të mirë në qytetin e Prizrenit

Dhurata Ahmetaj është në  gjendje që në çdo kohë të duket e zonja dhe bën dritë me stilin e saj.


Duke qenë gjithmonë e afërt me ndjekësit, nuk mungon edhe në lajmet rozë.

Pasi që është në çdo kohë e zonja të duket perfekte, në një foto të fundit shihet në hapësirën e Prizrenit duke shijuar qytetin më të mirë.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë