Loading…
Dhurata Ahmetaj tregon çdo detaj të trupit me të brendshmet prej rrjete |FOTO
  • 09/07/2018 | 22:07

Dhurata Ahmetaj tregon çdo detaj të trupit me të brendshmet prej rrjete |FOTO

Këngëtaren Dhurata Ahmetaj ka kohë që nuk e kemi parë kaq joshëse.


Në një foto të postuar në Instagram së fundmi ajo ka vizatuar çdo detaj të trupit me të brendshmet e bardha dhe të ngushta.

 

🌴

A post shared by Dhurata Ahmetaj (@dhurataahmetaj) on

Ajo dukej tejet seksi dhe komentet e ndjekësve ishin shumë pozitive. Sa i përket muzikës kënga ‘D’ e publikuar para 1 viti ishte pëlqyer shumë nga publiku, e me foton e publikuar ajo ka ngjallë dyshime për një projekt të ri mirëpo nuk ka zbuluar ndonjë detaj./lajmi

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë