Loading…
Dhurata dhe e dashura e Ledrit, dy ‘repere’ të vërteta |PAMJE
  • 16/05/2019 | 13:35

Dhurata dhe e dashura e Ledrit, dy ‘repere’ të vërteta |PAMJE

Dhurata Dora dhe Sara Hoxha janë një dyshe që siç duke po kënaqen shumë në praninë e njëra-tjetrës.


Dyshja shihen në një seri postimesh në Instastory, të veshura njëjtë, pa grim dhe duke qeshur derisa po inçizoheshin duke kënduar këngë të zhanrit ‘rep’.

Të dyja në të kuqe, Dhurata dhe Sara kanë shpërndarë me ndjekësit disa momente argëtimi,

Dhurata Dora dhe Sara Hoxha janë një dyshe që siç duke po kënaqen shumë në praninë e njëra-tjetrës.

Dyshja shihen në një seri postimesh në Instastory, të veshura njëjtë, pa grim dhe duke qeshur derisa po inçizoheshin duke kënduar këngë të zhanrit ‘rep’.

Të dyja në të kuqe, Dhurata dhe Sara kanë shpërndarë me ndjekësit disa momente argëtimi.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë