Loading…
Dhurata Dora publikon këngën e re
  • 19/04/2019 | 18:58

Dhurata Dora publikon këngën e re

Dhurata Dora publikoi këngën e re “Zemer”, transmeton Gazeta Metro.


Projekt ky për të cilin këngëtarja e pa paralajmëruar që sa kohë, ka zgjedhur të bashkëpunojë me reperin e njohur algjerian, Soolking.

Kënga është krijuar nga Redbox, teksti është shkruar nga BIGBANG, Dhurata Dora, Soolking, ndërsa klipi nga Max Production./gazetametro.net

 

Më të fundit
...
  • 25/08/2019 | 15:17
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë