Loading…

Diana Avdiu feston ditëlindje: Do të befasoheni kur të mësoni sa vite ka mbushur ajo sot

  • 11/06/2019 | 18:59

Diana Avdiu feston ditëlindje: Do të befasoheni kur të mësoni sa vite ka mbushur ajo sot

Diana Avduiu po feston ditëlindjen sot, dhe vitet për të duket se janë thjeshtë numër, transmeton Gazeta Metro.


Për të gjithë ata që nuk e dinë DIana është e lindur me 11 qershor të vitit 1993, dhe sot ajo mbushi plot 26 vjet.

Ditë e veqantë kjo e sotit për Dianën, të cilës nuk i mungun urimet e shumta që mori nga shumë familjarë dhe miq të saj.

Disa nga urimet që i kanë bërë me rastin e 26 vjetorit të lindjes, modelja e njohur i ka hedhur në instastory për 40 mijë e 800 ndjekësit e saj në instagram. Përndryshe për ata që nuk e dinë, në vitin 2012, Diana Avdiu u zgjedh Miss Universe Kosova. Ajo sot vazhdon të jetë fytyra e shumë kompanive të ndryshme të modës./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë