Loading…

Diçka e re po vjen nga Android (Foto)

  • 30/03/2017 | 16:48

Diçka e re po vjen nga Android (Foto)

Andy Rubin, i cili është bashkëthemeluesi i Android, ka ngacmuar me pamje të pjesshme të një pajisjeje që duket të jetë telefon i mençur, por që nuk vërehet aq mirë.


Kur je njëri ndër themeluesit e sistemit më të përdorur operativ në pajisjet mobile, padyshim që ngjallë kureshtje me prezantimin e pajisjeve të reja.

ok

Rubin tani është themelues dhe CEO i kompanisë Playground. Pajisja që ai na ngacmoj para lansimit të saj duket një pajisje mobile shumë e bukur me ekran i cili duket se mbulon shumicën e sipërfaqes së kësaj pajisjeje më qëllim që ti bëj njerëzit të dyshojnë.

Ndryshe, kjo pajisje do jetë një e mahnitshme, thonë drejtuesit e kompanisë.

Detaje të pajisjet nuk janë shpalosur, përveç një fotografie që Rubin e ka shpërndarë në Twitter./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë