Loading…

Diçka ka shkuar keq: Ky gjeni ka provuar të lëshohet nëpër kulm

  • 09/02/2019 | 23:54

Diçka ka shkuar keq: Ky gjeni ka provuar të lëshohet nëpër kulm

Ky djalë gjenial jeton në Finlandë, ndërsa ka vendosur të lëshohet me snoëboard në klum, ende i përgjumshëm, transmeton Gazeta Metro.


Që në pengesën e parë është përmbysur dhe ka filluar të bjerë me kokë teposhtë. Mirëpo, zoti i ruan të marrët, deri sa ata nuk mund ta ruajnë veten – kulmi është bukur i ulët, ndërsa në tokë ka shumë borë.

Është ngritur, e ka shkundur borën dhe ka vazhduar pa lëndime më të mëdha.

Shikojeni videon:

Eh, sikur mençuraku ta provonte edhe njëherë!/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë