Loading…

Diçka nuk shkon në këto foto

  • 07/12/2016 | 19:27

Diçka nuk shkon në këto foto

Ato mund të duken si pamje të “pafajshme” në shikimin e parë, por asgjë nuk është ashtu siç duket.

Në këto foto të përzgjedhura nëpër rrjete sociale nga “Bored Panda” ka diçka që nuk shkon. Ato përfshijnë foto  mesazhe sekrete, njerëz të fshehur, apo edhe prania e qenit në një orë leksioni.

Koleksioni i këtyre fotove do ju surprizojë kur të zbuloni se çfarë nuk shkon./gazetametro.net

 

Në foto përshëndet edhe një burrë

1481129450_1

Montazh, apo gruaja është ulur mbi dikë?

1481129516_2

Plazhi i pranon të gjitha

1481129539_3

Dikush mbrapa po shikon

1481129552_4

Qeni…

1481129584_6

Mistreci i vogël…

1481129599_7

Kurrë mos bëj foto lakuriq mbi objekte pasqyrë

1481129646_8

Vajza po rrëzohet, ajo lartë tek shkallët

1481129728_9

Çorapet thonë shumë

1481129746_10

Babai duhet ta merrte më seriozisht këtë moment, shikoni pasqyrën

1481129782_11

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë