Loading…
Diçka të tillë ende nuk keni parë: Shikoni këtë kamion special i cili për 1 orë prodhon 15 mijë tulla
  • 12/02/2018 | 22:51

Diçka të tillë ende nuk keni parë: Shikoni këtë kamion special i cili për 1 orë prodhon 15 mijë tulla

Një video e pabesueshme e cila tregon se si një kamion prodhon një numër të madh të tullave prej balte.


Ky kamion është në gjendje që për vetëm një ore të prodhoj 15 mijë tulla, transmeton gazetametro.net

Shikojeni videon më poshtë dhe mësoni si bëhet i gjithë procesi./gazetameto.net

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 23:35
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë