Loading…

‘Diell para stuhisë’, çfarë po paralajmëron Beatrix

  • 22/10/2022 | 11:08

‘Diell para stuhisë’, çfarë po paralajmëron Beatrix

Këngëtarja dhe ylli televiziv i Big Brother Albania VIP 1 ka ardhur me dy foto interesante gjatë ditës se sotme.


Beatrix Ramosaj është parë e veshur me stil në dy foto që ajo ka postuar në rrjetet sociale.

Këngëtarja, e cila është përfolur vazhdimisht gjatë këtij viti – sidomos pas pjesëmarrjes së saj në emisionin reality, Big Brother Albania VIP 1 – ka të veshur një fustan dhe xhamper të bardhë si dhe mban një filxhan në dorë.

“Dielli para stuhisë”, ka shkruar ajo – duke e ndërruar pak këtë thënie pasi që zakonisht thuhet “Qetësia para stuhisë”.

Sido që të jetë, ndoshta me këtë foto Beatrix ka paralajmëruar ndonjë këngë të re.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë