Loading…

Digjen 2 vetura në qendër të Prishtinës (Foto)

  • 27/02/2017 | 20:01

Digjen 2 vetura në qendër të Prishtinës (Foto)

Dy vetura janë djegur para pak çastesh përball menzës së studentëve në Prishtinë, raporton Gazeta Metro.


Siç raportohet, flaka ka shpërthyer nga një makinë Audi 80 e zezë, e më pas ka përfshirë edhe një Audi 80 tjetër me ngjyrë të kuqe.

17029075_607617972775188_1767524726_n
Ekipet e zjarrfikësve kanë dalur menjëherë për ta fikur zjarrin. Siç thuhet në vendin e ngjarjes, makinat kishin qenë të parkuara.

Gazeta Metro ka provuar të kontaktojë Policinë e Kosovës, por ende nuk ka marr ndonjë përgjigje zyrtare./gazetametro.net

Gazeta Metro do t’ju mbajë të informuar në vazhdim…

16997365_607617236108595_891021192_n
17077810_607617249441927_1071104635_n

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë