Loading…

Digjen dy vetura në Lakrishtë të Prishtinës

  • 01/04/2023 | 23:22

Digjen dy vetura në Lakrishtë të Prishtinës

Dy vetura janë përfshirë nga zjarri në lagjen Larishtë të Prishtinës.


Në pamjet e siguruara nga Klankosova.tv shihet se në vend të ngjarjes kanë dalë njësitet e zjarrfikësve, duke u munduar që ta shuajnë zjarrin.

Deri më tani nuk dihen shkaqet e zjarrit.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë