Loading…

Digjet flakë vetura në autostradën “Ibrahim Rugova” (Video)

  • 28/08/2017 | 09:55

Digjet flakë vetura në autostradën “Ibrahim Rugova” (Video)

Një veturë ka marrë flakë në autostradën “Ibrahim Rugova”.

Nuk dihen arsyet e djegies së kësaj veture dhe nuk dihet nëse ka të lënduar.

Sipas pamjeve të dërguara nga një lexues i Indeksonline, vetura shihet e ndalur në skajin e autostradës dhe pranë saj nuk shihet ndonjë person.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë