Loading…

Digjet i gjithë materiali ndërtimor i shtëpive të të kthyerve serbë në Istog

  • 03/04/2017 | 10:11

Digjet i gjithë materiali ndërtimor i shtëpive të të kthyerve serbë në Istog

Ministria për Komunitete dhe Kthim e Kosovës ka njoftuar se në fshatin Dragoljevc të komunës së Istogut janë djegur materiale ndërtimi të të kthyerve serbë.

Siç thuhet në një njoftim për media të kësaj ministrie, “janë djegur dyert dhe materali ndërtimor në shtëpinë e Ranko Miljokoviqiy, si dhe atë të familjes së Blagoje Zuviqit, i cili sot është dashur të fillojë ndërtimin e shtëpisë, i është djegur materali ndërtimor”

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë