Loading…
Digjet krejtësisht një autobus pranë Shkupit
  • 12/07/2018 | 15:01

Digjet krejtësisht një autobus pranë Shkupit

Sapo është djegur një autobus në autostradën në hyrje të Shkupit afër Gllumovës.

Ende nuk dihet nëse ka pasur udhëtarë dhe cilës kompani i përket autobusi. Ekipet e zjarrfikësve kanë arritur, por nuk kanë mundur që të lokalizojnë zjarrin.

Siç shihet autobusi është djegur komplet edhe pas përpjekjeve të mëdha të zjarrfikësve.

Nga Policia e Shkupit nuk ka asnjë informacion deri më tani pasi po vazhdon hetimi për të zbardhur tërësisht djegien e autobusit.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë