Loading…

Digjet makina e kreut të PS’së në Lezhë (Foto)

  • 07/05/2017 | 09:46

Digjet makina e kreut të PS’së në Lezhë (Foto)

Një automjet është gjetur i djegur mëngjesin e sotëm përpara Prefekturës së Lezhës në Shqipëri.


Mjeti mësohet se është në pronësi të shtetasit Andi Marku, kryetar i PS-së për Lezhën dhe ish-kryetar i komunës Kolsh.

Po kështu Marku ka shërbyer edhe si shef komisariati në disa qarqe të vendit, shkruajnë mediat e Shqipërisë.

Mbeten ende të paqarta rrethanat dhe shkaqet e kësaj ngjarje, ndërkohë policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rastit. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë