Loading…

Digjet një autobus në Fushë Kosovë

  • 03/12/2021 | 17:53

Digjet një autobus në Fushë Kosovë

Një autobus ka marrë flakë në Fushë Kosovë, shkruan Gazeta Metro.


Sipas fotos së dërguar në redaksinë e Metros, shihet një autobus i cili është i kapluar nga flakët.

Në vendngjarje kanë dalur zjarrfikësit, që po tentojnë të fikin zjarrin.

Metro do iu mbaj të informuar…

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë